Bestyrelsen

Red Liners, Niverød

Formand:

Ulla Jessen

Tlf. 24658513

E-mail.: ulla@red-liners.dk

 

 

 

Kasserer:

Birgit Pedersen

Tlf.

Email.: birgit@red-liners.dk

 

 

Medlem:

Marianne

Tlf.

E-mail.: marianne@red-liners.dk

 

 

Suppleant:

Claus Bovin

Tlf.

Email.:

 

 

Medlem:

Else Nicolaisen

Tlf.

E-mail.: else@red-liners.dk

 

 

 

Suppleant:

Marianne Sørensen

Tlf.

Email.:

 

 

 

Revisor:

Janne Madsen

Tlf.

Email.: janne@red-liners.dk

 

 

 

Næstformand:

Susanne Pettersson

Tlf.

E-mail.: susanne@red-liners.dk

 

 

 

 

 

 

 

 

Red Liners, Niverød, tlf. 24 65 85 13, E-mail: kontakt@red-liners.dk

 

Medlem af DGI - Foreningens Instruktører er medlem af DL (Dansk Linedanceforening)

 

Transportabel Lydanlæg sponsoreret af Tuborg Fonden