Bestyrelsen

Red Liners, Niverød

Formand:

Ulla Jessen

Tlf. 24 65 85 13

E-mail: ulla@red-liners.dk

Kasserer:

Birgit Pedersen

Tlf.

E-mail: birgit@red-liners.dk

Medlem:

Claus Bovin

Tlf.

E-mail: claus@red-liners.dk

Revisor:

Janne Madsen

Tlf. 24 65 85 13

E-mail: ulla@red-liners.dk

Næstformand:

Susanne Pettersson

Tlf.

E-mail: susanne@red-liners.dk

Bestyrelsesmedlem:

Marianne Sørensen

Tlf.

E-mail: marianne@red-liners.dk

Suppleant:

Annette Gümoes

Tlf.

E-mail: annette@red-liners.dk

Red Liners, Niverød, tlf. 24 65 85 13, E-mail: kontakt@red-liners.dk


Medlem af DGI - Foreningens Instruktører er medlem af DL (Dansk Linedanceforening)


Transportabel Lydanlæg sponsoreret af Tuborg Fonden